Hotel „Alex” w Sankt Aleksandrov

Zapraszamy do Hotelu „Alex” w Sankt Aleksandrov!

Hotel „Alex” w Sankt Aleksandrov jest budynkiem nowoczesnym i zadbanym. Do dyspozycji Gości oddajemy ponad 600 pokoi rozmieszczonych na 10 piętrach.

Hotel położony jest w samym centrum Sankt Aleksandrova. Leży na Alei Dostojewskich – najbardziej ruchliwej ulicy w całym mieście. Ta część miasta żyje przez całą dobę, toteż nie będzie problemu ze znalezieniem dyskoteki czy nocnego klubu w okolicy.

Obawiasz się pewnie, że w całodobowym zgiełku w centrum miasta będzie ciężko zasnąć lub się wyciszyć? Nic bardziej mylnego! Architekci wzięli to pod uwagę i w każdym pokoju zamontowano dźwiękoszczelne okna.

„Alex” posiada także własny kryty basen. I to nie byle jaki basen – zawiera on kilkadziesiąt zjeżdżalni, baseny: płytkie, głębokie, dziecięce, sportowe, z sztucznymi falami a także wodne tory przeszkód. Nasz park wodny przyciąga pływaków z całego miasta i okolic! Goście hotelowi wchodzą tu całkowicie za darmo.

Niedaleko Hotelu „Alex” znajduje się największe w kraju ZOO. Oprócz tradycyjnych wybiegów znajdziemy tu również afrykarium, oceanarium, terrarium i mini-zoo. ZOO związane jest umową z hotelem, na podstawie której Goście hotelowi wchodzą tu ze zniżką 40%.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s